12 prac herkulesa, plan wydarzeń z rodziału hydra lernejska prosiłbym o szybką odpowiedź, ponieważ to jest na dziś a o 07:40 muszę do szkoły wchodzić

1Wizyta Doktora Charles Oldfielda u Herkulesa Poirota. 2.Prośba mężczyzny o pomoc w sprawie jego zmarłej żony,gdyż wszyscy myślą,że on ją zabił  3.Poirot wyrusza do miasteczka,gdzie umarła żona Doktora. 4.Rozmowa detektywa z pielęgniarką. 4.Następnie odwiedzenie pewnej staruszki,która wiedziała wszystko o wszystkich. 5.Kolejno rozmowa z pielęgniarką żony Doktora Oldfielda. 6.Opowieść pani Harrison o tym jak Oldfield i jego sekretarka zamierzają zabić żonę. 7.Zorientowanie się Herkulesa Poirota,że pielęgniarka kłąmie. 8.Udowodnienie przez Herkulesa  zbrodni pani Harrison. 9.Zakończenie sprawy z sukcesem przez detektywa.   Mam nadzieję,że pomogłam.