Napisz ramowy plan wydarzeń Lektury "Ten Obcy"

Napisz ramowy plan wydarzeń Lektury "Ten Obcy"
Odpowiedź

1. Wspólnie wakacje 2. Tajemniczy chłopiec na wyspie 3. Rozmowa Uli i Zenka 4. Poszukiwania wujka 5. Na ratunek. Zenek - bohater 6. Kradzież jabłek. Smutek Uli. 7. Odejście Zenka i jego powrót na wyspę 8. Praca Uli. Dzieci ratują przyjaciela 9. Rozmowa z rodzicami 10. Pomoc doktora Zalewskiego 11. Odnalezienie Antoniego Janicy - wujka Zenka 12. Wyznanie miłości i pożegnanie

                                            PLAN WYDARZEŃ 1. Niespodziewane pojawienie się kogoś obcego na wyspie. 2. Rozmowa Uli z rannym w nogę chłopcem. 3. Pomoc ze strony dziewczyny. 4. Wizyta Zenka u doktora Zalewskiego. 5. Ucieczka Zenka z gabinetu. 6. Krwawiąca noga 7.Powrót chłopca na wyspę. 8. Bohaterski czyn Zenka. 9. Kradzież jabłek. 10. Kradzież pieniędzy na targu w Łętowie. 11. Sąd nad Zenkiem i odejście chłopca. 12. Poszukiwanie chłopca przez Mariana. 13. Praca zarobkowa Uli. 14. Wyprawa Julka z dziadkiem na jarmark. 15. Niespodziewane spotkanie Julka z uciekinierem 16. Przekazanie informacji o pracy Uli i oddaniu pięniędzy 17. Powrót Zenka na wyspę i praca u gospodarza. 18. Poinformowanie dorosłych o sprawie Zenka. 19. Interwencja doktora Zalewskiego. 20. Piekny list Zenka do Uli

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Napisz ramowy plan wydarzeń Lektury "Ten Obcy"

Napisz ramowy plan wydarzeń Lektury "Ten Obcy"...

Język polski

Napisz ramowy plan wydarzeń z lektury "Ten Obcy".

Napisz ramowy plan wydarzeń z lektury "Ten Obcy"....

Język polski

Napisz ramowy plan wydarzeń do 2 rozdziału lektury pt.,,Ten obcy' plis szybko

Napisz ramowy plan wydarzeń do 2 rozdziału lektury pt.,,Ten obcy' plis szybko...

Język polski

Test ze znajomości lektury "Ten Obcy".Napisz ramowy plan wydarzeń losów Zenka.Wystarczą 4 podpunkty ale proszę o szybką odpowiedź;0;)

Test ze znajomości lektury "Ten Obcy".Napisz ramowy plan wydarzeń losów Zenka.Wystarczą 4 podpunkty ale proszę o szybką odpowiedź;0;)...