Mieszkańcy Ziemi skupiają wszystkie te dziwactwa, spotkane na innych planetach. Czy zgadzasz się z opinią Małego Księcia na temat dorosłych?

Tak Ponieważ : Dorośli żyją w biegu , mają oni inne spojrzenie na świat. Dzieci widzą świat w innych barwach , świetle. Dla dzieci wszystko wydaje się proste. Świat jest dzięki dorosłym i dzieciom bardziej urozmajicony.

Język polski

Nie zgadzam się z opinią Małego Księcia na temat dorosłych, ponieważ to właśnie Oni uczą nas "życia" i tego, co w życiu dobre. Owszem, czasem popełniają błędy, ale Oni też przecież są tylko ludźmi i mają prawo do słabości. Dlat...