napisz opowiadanie twórcze na dowolny temat, który ciekawie zatytułujesz. Praca musi zawierać minimum 10 zdań. Jest to opowiadanie realistyczne. Proszę o szybką odpowiedź dam naj

Musi być napewno wstęp rozwinięcie i zakończenie napisz naprzykład o tym czym sie interesujesz ,co ci się przytrafiło na wakacjach

,,UWAGA! NIEZDARNA!' Dzisiejszy dzień mogę zaliczyć do tragedii życiowej ! Nie wątpię,że wstałam z łóżka lewa noga.Podczas śniadania wylałam gorącą herbatę na zeszyt od polskiego.Ze złości poczerwieniałam jak burak.Na dodatek ubrudziłam jajkiem białą koronkowa bluzkę.Byłam zła jak osa. Pobiegłam do szkoły i po czasie zorientowałam się ,iż zapomniałam wziąć klucza od domu.Jakaż ze mnie ofiara losu -pomyślałam sobie. Dzwonek zadzwonił na pierwsza lekce.Jak opętana biegłam po schodach. Niechcąco potrąciłam pierwszaka i niedowierzałam własnym oczom. Chłopiec upadł plackiem i rozwył się w niebogłosy. Przeprosiłam i pomogłam podnieść się dzieciakowi.Nic to jednak nie dało.Wchodzę do klasy i wszyscy parsknęli śmiechem. Na plecach miałam przyklejona kartkę z napisem" UWAGA NIEZDARA!" .Zobaczywszy to,włosy stanęły mi dęba.... kto mógł mi zrobić coś takiego ????