SŁUCHAJCIE! Mam prace domową na w-f wiem ,że to dziwne, ale mam zrobić szpagat na olimpiadzie szkolnej, i mi to nie wychodzi.Bardzo bolą mnie nogi na wysokości ud. Jeśli możecie dać mi jakieś rady to proszę o porządne ćwiczenia na rozgrzewkę i porady,najlepiej w podpunktach.NIE USUWAJCIE.PROSZĘ!

Spróbuj najpierw wyciągnąć 1noge a potem ćwicz drugom . :):)

Ćwiczenia rozciągające: 1. Leżąc na brzuchu rozkładasz ręce i lewą stopą musisz dotknąć prawej dłoni i na odwrót. 2. Skłony 3. jedną nogę nie ugiętą w kolanie połóż na krzesło. Spróbuj ręką dosięgnąć stopy nie uginając kolana. Jeśli to opanujesz, próbuj dotknąć kolana głową. 4. Codziennie próbuj zrobić szpagat! Mi się w ten sposób w miarę szybko udało nauczyć szpagatu ;)