potrzebuje pilnie opowiadanie z języka polskiego pt. "mój pierwszy dzień w bibliotece" błagam pomocy, dziękuje i pozdrawiam :) :) :)

potrzebuje pilnie opowiadanie z języka polskiego pt. "mój pierwszy dzień w bibliotece" błagam pomocy, dziękuje i pozdrawiam :) :) :)
Odpowiedź
seleene2

            Pewnego pochmurnego dnia bardzo się nudziłem, siedziałem w domu ,patrząc jak smugi deszczu spływają po szybie.Niebo było zachmurane ,a na słońce nie było co liczyć. Próbowałem skupć się na czytaniu lektury ,ale i na to nie miałem ochoty.Z przyjemnością pograłbym w piłkę -pomyślałem ,ale co zrobić jak ciągle pada deszcz.    Wtem  do pokoju wpadł Tomek ,mój kolega z klasy i zaproponował ,abym z nim poszedł do biblioteki ,bo chciałby wypożyczyć lekturę ,którą musi przeczytać.Z ochotą się zgodziłem ,bo jeszcze nigdy nie byłem w bibliotece.,a w domu bardzo się nudziłem.    Gdy byliśmy już na miejscu weszliśmy do biblioteki ,byłem bardzo zdziwiony ,jak zobaczyłem mnustwo poukładanych na półkach książek.Pani bibliotekarka założyła mi kartę ,abym mógł sobie coś wypożyczyć do czytania.Chodziłem między półkami i przyglądałem się książkom,na półkach były podoczepiane karteczki z literami ,aby szybciej można było znaleść autora.Nigdy przedtem nie byłem w bibliotece i muszę powiedzieć ,że bardzo mi się tutaj podoba i z przyjemnością wrócę tu jeszcze na pewno.     Z kolegą spędziliśmy parę godzin w bibliotece i bardzo mu podziękowałem ,że mnie zabrał ze sobą w ,ten nudny deszczowy dzień.Moje wrażenia z pierwszego dnia w bibliotece ,opowiedziałem rodzicom,byłem zachwycony ,że mogłem być w tym niezwykłym miejscu.

Dodaj swoją odpowiedź