Proszę o rozwiązanie tego :) z Góry dziękuje...Ile potrafisz tyle zrob :) Prosze :( jak najszybciej ale dobrze :)

Proszę o rozwiązanie tego :) z Góry dziękuje...Ile potrafisz tyle zrob :) Prosze :( jak najszybciej ale dobrze :)
Odpowiedź

1. B 2,50zł razy 4 = 10zł/kg( opakowania po 250 g)     1,90zł razy 5 = 9,50 zł/kg (opakowania po 200g)     opakowanie po 350 g - 1g=1gr   1kg=10zł     5zł razy 2 = 10 zł (opakowania 500g) 2. B       321-123=198 4. D         96godz 56min = 4 doby 2 godz 56 min   poniedziałek 8.15 + 4 doby 2 godz 56 minut = piątek 11.11  5. A      Ewa  4+10+31+30+10=85               ola 21+31+30+4= 86 6. C                 10000razy 20 = 200000cm              200000cm=2000m=2km  Myślę, że pomogłam.

Dodaj swoją odpowiedź
Matematyka

Proszę o rozwiązanie tego :) z Góry dziękuje...Ile potrafisz tyle zrob :) Prosze :( jak najszybciej ale dobrze :)Porsze o obliczenia

Proszę o rozwiązanie tego :) z Góry dziękuje...Ile potrafisz tyle zrob :) Prosze :( jak najszybciej ale dobrze :)Porsze o obliczenia...