Napisz rozprawkę na temat: "miłość jest najważniejszą wartością w życiu człowieka" :P tylko ładnie :D

Miłość to niewątpliwie bardzo ważny aspekt naszego życia. Ciężko jest tym , który nie zaznali miłości, zarówno od rodziców czy dzieci jak i od drugiej połówki. W mojej rozprawce postaram się uargumentować moją tezę.     Pierwszym argumentem jest fakt, że dzieci , które wychowywały się bez miłości rodzicielskiej, całe życie mają z tego powodu kompleks. Szukają miłości w wielu źrodłach, jednak nigdy nie mają jej dosyć. Jest to zgubne. Powoduje, że dzieci czują się niechciane, nierzadko bywa że powoduje to tragedię życiową.      Kolejnym argumentem jest to, że instynkt człowieczy podpowiada nam , że naturalnym odruchem jest kogoś kochać. Wszyscy poszukują swojej drugiej połówki, nawet samotnicy. Chcemy czuć się potrzebni, coś dla kogoś warci. Często, jeśli nie mamy rodziny, przelewamy swoje uczucia na zwierzęta. Jest to zwyczajne zaspokojenie potrzeby tego uczucia.       Ostatnim argumentem jest to, że gdyby nie miłość , to życie człowieka byłoby puste i nic nie warte. Wyobraźmy sobie że nie kochamy nikogo i nikt nie kocha nas. Jesteśmy samotni. Mogę z pewnością stwierdzić, że nie jest to przyjemne uczucie, a każdy kto go doświadcza , szuka zmiany.      Podsumowując, podtrzymuję moją tezę zawartą na wstępie rozprawki. Gdyby nie miłość, życie człowieka nie miałoby sensu. Każdy chce kochać i być kochanym , każdy do tego dąży.  Miłość to najważniejsza wartość w życiu każdego człowieka.