napisz podanie do dyrektora szkoły o przyjęcie do gimnazjum. na dziś daje naj. tylko nie ściągajcie z innych profili

Anna Walaszczyk ul.Bratysławska 4 31-678 Kraków  Dyrektor Liceum Ogólnokształcące  w Krakowie nr.1 Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie mnie do pańskiej szkoły nr 1 w Krakowie.rośbę swą uzasadniam tym, że jestem uczennicą ambitną i systematyczną, nie stwarzających żadnych problemów wychowawczych. Interesuję się (zainteresowania i hobby). Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby, ustosunkuję się do praw i obowiązków panujących w pańskiej szkole. Z poważeniem  Anna Walaszczyk TO JESTPRZYKŁAD, MUSISZ WPISAC SWOJE DANE OSOBOWE, I POZAMIENIAĆ :)

Szanowny Panie (imie i nazwisko)   Z Wielką prośbą zwracam sie do Pana o przyjęcie mnie do Pańskiego gimnazjum. Jestem osobą o łagodnym usposobieniu. Wiele słyszałam o tej szkole i jestem pewna, ze pasuje do niej. Uczęszczają tam dojrzali ludzie, którzy mają juz plan na życie. Ja dzięki pańskiej szkole dorosnę na mądrego, odpowiedzialnego człowieka. I z dumą będę opowiadać o tym co dla mnie pan zrobił. W podaniu dołączam kopie swiadectwa ocen oraz sprawdzianu po szóstej klasie. Liczę na pozytywne rozpatrzenie.