tajemnice różańca jakie są tajemnice swiatla

tajemnice różańca jakie są tajemnice swiatla
Odpowiedź

1.Chrzest w Jordanie. 2.Cud na weselu w Kanie Galilejskiej (przemienienie wody w wino) 3.Głoszenie nauk o Królestwie Bożym i wyzywanie do nawracania. 4.Przemienienie na górze Tabor. 5.Ustanowienie Eucharystii. Bardzo proszę:)

1.Chrzest Pana Jezusa w Jordanie. 2.Objawienie się Pana Jezusa na weselu w Kanie Galilejskiej. 3.Głoszenie Królestwa Bożego i wezwanie do nawrócenia. 4.Przemienienie się na Górze Tabor. 5.Ustanowienie Eucharystii.

Dodaj swoją odpowiedź
Religia

Kiedy jakie tajemnice różańca się odmawia np w poniedzialki i soboty tajemnice radosne czwartki tajemnice swiatla a w pozostalych bo nieznalazlam

Kiedy jakie tajemnice różańca się odmawia np w poniedzialki i soboty tajemnice radosne czwartki tajemnice swiatla a w pozostalych bo nieznalazlam...