Wykorzystując wyobraźnie napisz sprawozdanie z raju zamieszczonego na zdjeciu str 267 please na jutro, zaznaczony tekstoraz z tego wiersza obok "sprawozdanie z raju" dzieki daje naj.....prosze zrobcie

W dniu 12 września 2013 roku rodzina Mostowiaków wybrała się na spacer. Po wędrówce poszli do lasu na grzyby. Jaś zebrał 12 maślaków a Marta 6 borowików. Następnie rodzice rozłożyli koc i koszyki i urządzili piknik. Po zjedzeniu przekąsek dzieci podziękowały i pobiegły na pobliską łąkę zbierać kwiaty. Przyniosły je mamie i z całą rodziną szczęśliwie wrócili do domu. Licze na naj ale jak nie chcesz dać to nic : )