Napisz przemówienie z okazji zakończenia roku szkolnego na temat: Znaczenie nauki w życiu człowieka. Około 10 zdań. PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ

Te zakończenie roku jest bardzo ważne dlatego , że ...

Kolejny rok nauki już za nami, dziś widzimy się po raz ostatni przed dwu miesiączną przerwą. Niektórych twarzy już nie zobaczymy we wrześniu, na ich miejsce przyjdą nowe by móc pogłębiać swoją wiedzę i uczyć się nowych rzeczy. Czasem się nudziliśmy na lekcjach, czasem przysypialiśmy i mieliśmy dość wszystkiego, ale mimo wszystko wytrwaliśmy i stoimy tu teraz by powitać dwa błogie miesiące odpoczynku. Nie możemy jednak zapomnieć że nauka jest bardzo ważna, nie możemy ciągle myśleć o szkole jak o źle koniecznym - to dzięki szkole, dzięki nauce mamy wiele wynalazków bez których nie potrafimy żyć, jak komputer czy telefon. To dzięki długim badaniom, możemy leczyć choroby które jeszcze niedawno były uznawane za śmiertelne, to dzięki nauce już za kilka-kilkanaście lat będzie można leczyć choroby które teraz są śmiertelne. Ale szkoła i nauka to nie tylko technika i biologia, to także geografia i historia dzięki którym wiemy jak wygląda nasz świat, to WOS na którym uczymy się o tym świecie, o obyczajach i zwyczajach. To języki obce dzięki którym możemy podróżować. Nauka jest codziennością i wbrew pozorom nawet w czasie wakacji będzie nam towarzyszyć. Ale nie myślmy o tym, cieszmy się wolnym - odpoczywajmy i bawmy się z rozwagą... Do zobaczenia we wrześniu.