1. Napisz zaproszenie na noc nalkowcow .                                         2. Napisz zaproszenie poswiecone maltretowaniu zwierzat.     3.Napisz zaproszenie na uroczystosc otwarcia szkoly.

odpowiem na 3.  W dniu 18 listopada 2013 roku odbędzie się uroczyste nadanie imienia Władysława Grabskiego Społecznej Szkole Podstawowej nr 4 STO i Społecznemu Gimnazjum nr 4 STO Serdecznie zapraszamy naszych PRZYJACIÓŁ i SYMPATYKÓW. Wierzymy, że swoją obecnością zaszczycą nas Państwo w tak ważnym momencie życia naszej szkoły   Społeczność Szkolna   Program Uroczystości 9.00 - msza św. Kościół pod wezwaniem Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Warszawie przy ul. Wojciechowskiego 32 11.00 - uroczystość nadania imienia Ośrodek Kultury Arsus w Warszawie przy ul. Traktorzystów 14 Oczywiście zmienisz dane.

Język polski

1. Napisz zaproszenie na noc nalkowcow . 1. Napisz zaproszenie na noc nalkowcow . 2. Napisz zaproszenie poswiecone maltretowaniu zwierzat. 3.Napisz zaproszenie na uroczystosc otwarcia szkoly....