muszę opisać swój plan dnia w języku niemieckim  ,jestem 12letnim chłopakiem :) proszę o pomoc

1.Ich stehe um 7 Uhr auf.(Wstaje o 7) 2.Ich putze mich die Zähne und wasche mich.(Myje zęby i myje się) 3.Ich kleide mich.(ubieram się) 4.Ich esse Frühstückt.(jem śniadanie) 5.Ich gehe in die Schule.(idę do szkoły) 6.Ich kome um zwei nach Hause.(wracam do domu o 2) 7.Ich esse um halb drei zu Mittag.(o 14,30 jem obiad) 8.Ich spule das Geschirr.(Zmywam naczynia) 9.Ich mache meine Hausaufgaben.(robię zadanie domowe) 10.Ich spiele Basketball.(gram w koszykówkę) 11. Ich lerne fur die Schule. - uczę się do szkoły 12. Ich sehe fern - oglądam tv 13.Ich esse um 6 Uhr zu Abenbrot(o 6 jem kolację) 14.Ich lese Buch und Comics.(czytam książkę i komiks ) 15.Ich wasche mich.(myję się) 16.Ich gehe schlafen.(idę spać) myślę,że jest dobrze ;)