napisz przemówienie z okazji zakończenia roku szkolnego na temat:Znaczenie nauki w życiu człowieka.  max 10 zdań

Nauka w życiu człowieka jest bardzo ważna. Dzięki niej będziemy mogli zostać w przyszłości przedsiębiorcami, zarządcami, będziemy mogli kształtować się na kierunku, który będzie dla nas tym wymarzonym. To ona zaprowadzi nas do celu, do którego chcemy podążać.  W dzisiejszych czasach ludzie nie wyobrażaja sobie życia bez komórek czy też komputerów. Jednak czy ktoś z was zastanawiał się nad tym w jaki sposób one powstały? To wszystko doa tego, że człowiek jest ciekawy, chce wiedzieć coraz więcej. Zastanówcie się czy aby napewno tylko dzięki ciekawości człowiek potrafił skonstruować takie rzeczy. Otóż nie, lata praktyki, obserwacji, badań, wiedzy której posiadał od jego poprzedników, czyli po prostu nauki, jesteśmy i zyjemy w swiecie cywilizowanym.