Odpowiedz , jak można radzić sobie ze szkolnym stresem. Np. że zapomniałam na matme zad. domowego i przypominasz sobie dopiero w szkole i nikt nie chce ci dać spisać. Jak radzić sobie z takim STRESEM? Albo ze steresem że na jutro czegoś zapomniałaś.

zawsze możesz poprawić ^^ posłuchaj muzyki wyjdz na dwór ogarnąć się trochę. kompiel XD  skupiasz sie ,ze do szkoł masz jeszcze dużo czasu i spokojnie odrabiasz te lekcje.

Najlepiej jakby powiedzieć nauczycielowi, że po prostu wylecialo Ci to z głowy, obiecując ze zadanie domowe uzupełnisz na dzień następny i pokażesz je nauczycielowi.