List do Nel z prośbą o uwolnienie słonia Kinga.

Droga Nel !!!
Na wstępie mojego listu pragnę cię serdecznie pozdrowic. Jestem potwornie ciekawa jak wiedzie się wam podróż jednak nie po to pisze mój list.
Mam do ciebie gororącą prośbę. Czy mogłabyś uwolnic Kinga ? Słoń musi wrócic do rodziny !! Dostałam właśnie telegram od faraona iż rodzina twego pupila tęski za nim straszliwie, a jego córka Ignasia potzrebuje opieki ojca !!! Wiem że to jest dla ciebie trudna decyzja lecz pomyśl cgciałabyś zostac oddzielona na wieki do śmierci od całej rodziny ?? Ty masz przy sobie przynajmniej Stasia, a King? Kogo ma ? Zastanów się nad tym poważnie i wypuśc słonia. Piszę do ciebie by cie ostrzec bo jeśli słoń nie zostanie wypuszczony to już niedługo zaczną ścigac was strążnicy pustyni. Od nich tak łatwo nie uciekniecie. Zabierając słonia mogą również wziąśc was i oddac was Mahdiemu.
Rozpatrz pozytywnie moją prośbę, proszę !!
Pozdrawiam,
(i tu wpisz swoje imię)

Dodaj swoją odpowiedź