MUZYKA!!! NA JUTRO!!! Prosze o pomoc w zadaniu [1 zdjecie]! ;) 1) napiszcie A, B, C lub D. 2) powiedzcie ktore podkreślić! A w zadaniu [2 zdjecie] możecie je napisać ale nie musicie ;) NA JUTRO!!! PROSZĘ O SZYBKIE ODPOWIEDZI!!!

1 zdjęcie 1-c (ilustracyjna) 2- CHYBA artykulacja 2 zdjęcie  Był sobie pewien owad. Latał sobie z kwiatka na kwiatek, kiedy nagle .... prawie znalazł się po siatką na motyle. Zauważył dwóch chłopców. Zaczął uciekać! Uciekał....uciekał....uciekał....uciekał....uciekał....uciekał....uciekał....uciekał....uciekał....uciekał....uciekał... aż ..... ? Rozwiń ... daj zakończenie wstęp rozwinięcie, zamień na lepsze opowiadanie, sprawdź błędy, interpunkcje itd.