1. Udziel   3  dobrych  rad  Pinokiowi np. Bądż grzeczny 2.Przekonaj Pinokia - Warto chodzić do szkoły ponieważ ............ 3.Wymyśl rymowane hasło reklamujące lekturę Pinokio

1.Bądź posłuszny Nie rozmawiaj z obcymi Rób to o ci każą 2..szkoła krztałci. 3.Pinokio super ktoś, chociasz z drewna jest ten gość.

1. bądź grzeczny nie kłam, chodź do szkoły,słuchaj taty  2.Warto chodzić do szkoły ponieważ można tam się nauczyć wielu ciekawych rzeczy.  3.Jeśli nie chcesz by rósł ci nos jak Pinokiowi bądź grzeczny i chodź do szkoły  :) Jeśli nie chcesz by rósł ci nos jak Pinokiowi przeczytaj tę lekturę :)