Przemówienie sejmowe w imieniu zwolennika reform

Drodzy zgromadzeni!
Dzisiaj chciałbym poruszyć bardzo ważny temat jakim jest brak zmian w naszym kraju. Osobiście jestem zwolennikiem reform więc postaram się ukazać wszystkie dobre strony tego przemówienia
Na początku poruszę problem ubioru w szkole. Młodzież w tych czasach zwraca uwagę jedynie o wygląd a nie przejmuje się nauką. Czy to podejście da się jakoś zmienić? Według mnie jedyne rozwiązanie to wprowadzenie mundurków. Wszystkie dzieci byłyby jednakowo ubrane i żadne z nich nie czułoby się gorsze. Ubiór byłby schludny w sam raz na szkolne dni. Ta zmiana dobrze wpłynęłaby na edukację uczniów. Kolejna reforma, która moim zdaniem powinna zostać wprowadzona to podwyższenie zarobków ciężko pracujących ludzi. Myślę, że jedyne 1000 zł nie wystarcza na utrzymanie rodziny. Coraz częściej Polacy wyjeżdżają za granice do pracy ,gdyż tam można o wiele więcej zarobić, a przecież naszym zadaniem jest to aby malała liczba emigracji a nie wzrastała. Ta podwyżka sprawiłaby ze rodacy doceniliby wreszcie dobre intencje polityków
Podsumowując chciałabym jedynie podkreślić jak ważne są zmiany w naszym kraju. Dzięki nim możemy polepszyć sytuacje w Polce. Powinniśmy wiec być zwolennikami refom aby życie stało się lepsze.

Dodaj swoją odpowiedź