zredaguj list w imieniu ani do maryli i mateusza w którym podziękujesz im za pozostanie na Zielonym Wzgórzy podkreśl dleczego jest to ważne

Drodzy Mateuszu i Marylo!  Bardzo. ale to bardzo Wam dziękuję, że pozwoliliście mi zostać tu z Wami! To jest tak niesamowite i tak niewiarygodne, że nie mogę w to uwierzyć! Już kilka razy uszczypnęłam się w ramię, by sprawdzić, czy przypadkiem nie śnie, ale to nie sen!   Nawet nie wyobrażacie sobie, jakie to dla mnie ważne! W końcu mam rodzinę, i to jaką! Dwóch najwspanialszych i najbardziej interesujących ludzi, jakich spotkałam! Do tej pory tułałam się od sierocińca do sierocińca z nadzieją, że może w końcu odnajdę dom. Zabrało mnie nawet pewne państwo, ale później mnie oddali, nie wiem dlaczego. I gdy pani Spencer mi oznajmiła, że zabiorą mnie na miejsce, które tak magicznie się nazywa, wprost nie mogłam uspokoić się z przejęcia. Mam nadzieję, że zostanę tu na zawsze. Jesteście tacy dobrzy, tak cudownie dobrzy, że pozwalacie mi zostać.   Oczywiście bardzo ubolewam nad faktem, iż nie jestem CHŁOPCEM, tak jak chcieliście, ale myślę, że będziecie za mnie zadowoleni. Zrobię wszystko, żeby tak było! Będę Wam pomagać, i chodzić do szkoły, i wszędzie Wam towarzyszyć!                                                                                     Oddana Wam całym sercem                                                                                                   Ania Shirley Liczę na najlepsze! :)