Kto według ciebie powinien przeczytać "Małego Księcia" : dzieci , młodzież , dorośli ,samotni , zakochani ... ? Uzasadnij swoją wypowiedz . Proszęę !!

. Nie ważne jest to kto ile ma jak i czy jest samotny i zakochany. Książka ma dużo przekazu i na pewno każdy ją zrozumie. Mam nadzieje że pomogłam :)

każdy kto chce ponieważ każdy ma do wyboru to co czyta dzieci wezmą to na żarty jako dobranocka. młodzież jako lektura i już poważniej. dorośli natomiast jeżeli chcą to mogą to przeczytac lecz nie muszą. zakochani, och to idealna lektura dla nich samotni równiez dobra lektura .  mnysle że pomogła,m