Opis przeżyć Balladyny

Kiedy wyruszyłyśmy z Aliną do lasu, aby zbierać maliny zrozumiałam, że jest ona moją przeciwniczką. Rywali należy eliminować, a więc obiecałam sobie, że za wszelką cenę zwyciężę i zostanę bogatą królową po ślubie z Kirkorem. Każde słowo, które padło w moją stronę z ust Aliny doprowadzało mnie do szału. Jej śmiech i sposób, w jaki wytykała mi mój pusty dzban poirytował nie do tego stopnia, ze coś we mnie drgnęło. Gdy siostra próbowała namówić mnie, abym poprosiła o jej maliny nie wytrzymałam i z zimną krwią zabiłam. Przez krótką chwilę pomyślałam, że to potworne i nieludzkie. Cała drżałam, bałam się gdy ujrzałam krew na rękach . Jednak, moment później ochłonęłam i zmywając z siebie oznaki zbrodni , ochłonęłam i ruszyłam w stronę domu. Nie powróciłam jednak w objęcia Kirkora, gdyż leśne otoczenie nie chciało mi na to pozwolić. Czułam się osaczona i prześladowana. Przypędzona wiatrem , przerażona wszechobecną czerwienią i twarzą ofiary zabójstwa, poczęłam rozmawiać z duchem Aliny. Postawiła mi warunek : albo zwrócone zostanie jej życie, albo ja aż do śmierci będę w każdej minucie upominana o dokonanej zbrodni. Wzdrygnęłam się na myśl o tym, że utraciłabym to, do czego właśnie doszłam – byłam już pewna, że zostanę panią Kirkorową. Wybrałam życie ze splamionym krwią siostry sumieniem i pewna zwycięstwa ruszyłam w stronę chaty.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

zredaguj opis przeżyć Balladyny po dokonaniu zbrodni na alinie.

zredaguj opis przeżyć Balladyny po dokonaniu zbrodni na alinie....

Język polski

napisz opis przeżyć balladyny po zabiciu siostry

napisz opis przeżyć balladyny po zabiciu siostry...

Język polski

Czy może ktoś sam napisać albo poszukać mi w internecie opis przeżyć wewnęcznych Balladyny utworu Juliusza słowackiego pt. "Balladyna" niestety opis musi być z całej książki i to na jutro!!!!!!!!!! Proszę Pomóżcie..!!!!!!!!!!!!!!

Czy może ktoś sam napisać albo poszukać mi w internecie opis przeżyć wewnęcznych Balladyny utworu Juliusza słowackiego pt. "Balladyna" niestety opis musi być z całej książki i to na jutro!!!!!!!!!! Proszę Pomóżcie..!!!!!!!!!!!!!!...

Język polski

Zredaguj opis przeżyć wewnętrznych Balladyny po zabiciu siostry i podczas spotkania z Goplaną. POTRZEBUJE ! Daje naj

Zredaguj opis przeżyć wewnętrznych Balladyny po zabiciu siostry i podczas spotkania z Goplaną. POTRZEBUJE ! Daje naj...

Język polski

Napisz opis przeżyć zewnętrznych Aliny albo Balladyny (od 10 do 15 zdań) Na jutro PLS daje naj !

Napisz opis przeżyć zewnętrznych Aliny albo Balladyny (od 10 do 15 zdań) Na jutro PLS daje naj !...

Język polski

Napiszę opis przeżyć wewnętrznych Aliny lub Balladyny (10-12zdań).NIE skopiowane z internetu. Potrzebuje tego na jutro DAJE NAJ !!!

Napiszę opis przeżyć wewnętrznych Aliny lub Balladyny (10-12zdań).NIE skopiowane z internetu. Potrzebuje tego na jutro DAJE NAJ !!!...