Napisz krótkie opowiadanie z dialogiem, w którym przedstawiszNapisz krótkie opowiadanie z dialogiem, w którym przedstawisz zabawną sytuacje z życia szkoły. TO NA JUTRO. DAJE NAJ. proszę pomóżcie mi ;c

Szłem do szkoły jak złoty , nagle w szkole pyta pan Jan Kopyta : " Tomku masz zadanie domowe ? " A tomek odpowiada :"Jasne prosz pana :) " "daj tomku to zerknę " Pan Jan patrzy i mówi : " Tomku tu jest chyba 13 , a nie 16  byków , a matka mówi że się uczysz .. :( " Tomek dziwi się wielce i z podniesioną głową mówi : " Ależ prosz pana , ja się uczę na błędach "  Wiem  trochę głupie opowiadanie  ale jakoś w szkole ujdzie ;)