"110 Ulic" Recenzja ksiązki

"110 Ulic" to książka młodzieżowa napisana przez Małgorzatę Gutowską-Adamczyk. Po jej przeczytaniu mogę powiedzieć, że lektura jest dosyć wciągająca. W książce możemy znaleźć niebanalnego bohatera, pełną powikłań, żywą akcję, świetne dialogi, sporo humoru, a nawet kilka powodów do wzruszeń co czyni książkę jeszcze ciekawszą.
Głównymi bohaterami jest rodzina Wierzbickich, a w szczególności Michał, ich najstarszy syn. Michał żyje bez stresu. Wśród kolegów, rodziny i nauczycieli cieszy się opinią luzaka. Dzięki zamożnym rodzicom ma styl, gest, markowe ciuchy i wymarzone wakacje. Jednak nic nie trwa wiecznie i z dnia na dzień rodzina Michała musi zostawić wszystko w Warszawie i przenieść się do małego miasteczka Grajewa.
Książka ta może każdego wiele nauczyć, dlatego myślę, że każdy powinien ją przeczytać i Ci najmłodsi przez młodzież, aż po dorosłych. Mi osobiście książka przypadła do gustu.

Dodaj swoją odpowiedź