(Akademia Pana Kleksa) Odpowiedz (wyczerpująco) na pytania: 1 Gdzie znajdowała się Akademia? 2 Jaki był rozkład dnia w Akademii? 3 Jakich przedmiotów uczy pan Kleks? 4 Czy poza nauką uczniowie mają czas wolny? 5 W jaki sposób odpoczywają chłopcy i pan Kleks?

1 na ul.Czekoladowej 2.Najpierw się budzili kompali się w soku malinowym ubierali się i mieli lekcje a puźniej mieli czas wolny lub mieli przygody (zależy od dnia) 3.Kleksografia,Nauka Nawijania liter z książek na szpulkę, 4.Tak ale tylko w niedzielę 5.Mają przygody morze być?

1. Ul. Czekoladowa 2.Dzień zaczyna się o 5 rano, o wpół do 6 jest śniadanie,o 6 apel,lekcje zaczynają sie o 7. 3.Pan Kleks uczy: Kleksografii,przędzenia liter,leczenie chorych sprzętów,granie globusem w piłkę-geografia.