napisz sprawozdanie z dnia babci i dziadka. pliss pomóżcie :P

napisz jak było co  podarowałaś dzadkom czy gdzieś ich zabrałaś czy nie takie informacje napisz co dało rodzeństwo

Tegorocznmy dzień babci i dziadka odbył się 21.01.2014 r. o godz.14.30. Uczniowie Sz.P. przygotowali wspaniałe występy na cześć naszych kochanych dziadków,które zostały bardzo pozytywnie odebrane.Duże wrażenie zrobił nasz szkolny chór spiewając utwory z czsów młodości naszych dziadków .  Po uroczystym występie i koncercie uczniowie ugościli swoich dziadków w przygotowanym bufecie.   Jednak najbardziej spodobał się pokaz talentów,który wnuczęta dedykowały swoim kochanym dziadkom i babciom.   Myślę,że tegoroczny dzień babci i dziadka był udany i z pewnością spodobał się wszystkim oglądającym.