Zredaguję opis przeżyć wewnętrznych w dniu ogłoszenia wyników egzaminu gimnazjalnego zakładając,że dowiem się iż liczba uzyskanych punktów umożliwi mi wybór wymarzonej szkoły średniej Daje Najj/Nie kopiować z internetu:)

Wczoraj odbyły się egzaminy umożliwiające pójście do wybranego przeze mnie gimnazjum.Za tydzień miały być ogłoszone wyniki testu.Przez ten czas pogrążałam się w myślach czy osiągnę wystarczającą liczbę punktów .Minął tydzień nadszedł dzień ogłoszenia wyników. Oczy wyszły mi z orbit i kamień spadł mi z serca kiedy zobaczyłam,że się dostałam.To był najlepszy dzień w moim życiu. Jeśli ci się spodoba daj naj .Myślę że,pomogłam