Opis Krainy Świętego Mikołaja . Plis mam na jutro !! Daje naj! i Dużo pkt!!! Plis!!

kraina świętego mikołaja leży w rovanemi w finlandii. Mieszkają tam elfy i inne magiczne stworzenia. W nocy cała wioska jest pięknie oświetlona, a najbardziej oświetlony jest dom św mikołaja. nie ma za co

Kraina św. Mikołaja jest cudowną krainą. Znajduje się tam dużo maszyn ktore robią prezenty dla dzieci. Po zrobieniu zabawek Elfy pakują je w prezenty w zależności od tego czym interesują się dzieci np. My Little Pony, Nie Ma Jak Rosie itp. Po zapakowaniu prezentów św. Mikołaj kładzie je na swoich saniach i leci że swoimi reniferami w niebo zawieść prezenty grzecznym dzieciom. Mam nadzieję że pomogłam!!!