Zakładanie firmy

Meblin

Przedmiot Działalności :

-Firma produkcyjno-handlowa
-Zajmująca się produkcją mebli. Wyposażamy sklepy, hotele oraz staramy się zaspokajać potrzeby indywidualnych klientów.

Sposób finansowania:

-Wkład własny ok. 20 000 zł.
-Reszta tj. 100 000 zł kredyt długoterminowy niskooprocentowany

Pracownicy:
-2 projektantów mebli
-1 Księgowy/a
-2 osoby odpowiedzialne za promocje i marketing
-16 (na każde województwo) przedstawicieli handlowych promujących i przyjmujących zamówienia
-30 pracowników fizycznych do obsługi maszyn służących do produkcji mebli i montażu mebli

Opis Działalności:

-Firma MEBLIN specjalizuje się w produkcji mebli biurowych i hotelowych. Oferujemy meble do sypialni, jadalni, pokoju dziennego i młodzieżowego, meble i artykuły dekoracyjne w nowoczesnym, klasycznym, orientalnym stylu. W bardzo bogatej ofercie można znaleźć setki doskonałych jakościowo produktów, będących w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Firma produkuje doskonałe meble biurowe, meble hotelowe, meble bankowe i konferencyjne. Wszystkie nasze meble charakteryzuje najwyższa jakość wykonania i bogate wzornictwo.

W czym jesteśmy lepsi od konkurencji:

-Ekonomia użytych materiałów, a co za tym idzie konkurencyjne ceny
-Wysoka jakość produktów
-Ciekawe projekty mebli

Moja firma po 10 latach działalności:

Zatrudnienie ludzi od promocji i marketingu przyniosło efekty coraz większą grupa ludzi zaczęła kupować nasze meble. Dzięki coraz większym zyskom z roku na rok umożliwiło nam to budowę salonów meblowych w całej Polsce. Mimo wielkiej konkurencji przebiliśmy się i jesteśmy największym producentem mebli w Polsce.

Dodaj swoją odpowiedź
Podstawy przedsiębiorczości

Zakładanie firmy

Działalność gospodarcza : jest to forma aktywności przedsiębiorców na rynku mająca na celu : * osiągniecie zysku , poszerzenie rynków zbytu, dbanie o konkurencyjność własnej firmy i maksymalizacja wartości rynkowej przedsiębiorstw.

Wiedza o społeczeństwie

Zakładanie firmy.

Większość pracowników w Polsce jest zatrudniona w cudzych firmach bądź instytucjach i urzędach państwowych. Niektóre osoby decydują się jednak na niezależność -zakładają wtedy prywatne przedsiębiorstwa, czyli otwierają własną dzi...

Prawo

Zakładanie i prowadzenie działalności gospodarczej.

Działalnością gospodarczą jest zarobkowa działalność wytwórcza, handlowa, budowlana, usługowa oraz poszukiwanie, rozpoznawanie i eksploatacja zasobów naturalnych, wykonywana w sposób zorganizowany i ciągły.

Firma to nazwa prze...

Ekonomia

Biznes plan.

WSTĘP:

Prawie każdy z nas marzy o tym, aby być właścicielem dobrze prosperującej firmy. Otóż w dzisiejszych czasach, w tak dobrze rozwijającej się gospodarce rynkowej jest to możliwe. Wystarczy dobry pomysł, trochę gotówki i m...

Podstawy przedsiębiorczości

Biznes plan i lokalizacja działalności handlowej

Biznes plan.


WSTĘP:

Prawie każdy z nas marzy o tym, aby być właścicielem dobrze prosperującej firmy. Otóż w dzisiejszych czasach, w tak dobrze rozwijającej się gospodarce rynkowej jest to możliwe. Wystarczy dobry po...