w szkolnym sklepiku dzieci najchętniej kupowały batony Smak po 1,14 zł za sztukę. ile sprzedano takich batonów, jeśli sprzedano ich za 302,10zł? help!!!
w szkolnym sklepiku dzieci najchętniej kupowały batony Smak po 1,14 zł za sztukę. ile sprzedano takich batonów, jeśli sprzedano ich za 302,10zł?
help!!!