Cena 1 metra materiału jest równa 28 zł. Oblicz cenę jednego metra materiału po podwyżce o y%. to zadanie jest w książce pt.(Matematyka wokół nas) wydawnictwa WSIP zad.11 na stronie 147 w podręczniku. BŁAGAM!!!!!
Cena 1 metra materiału jest równa 28 zł. Oblicz cenę jednego metra materiału po podwyżce o y%.
to zadanie jest w książce pt.(Matematyka wokół nas) wydawnictwa WSIP zad.11 na stronie 147 w podręczniku.
BŁAGAM!!!!!