wymień dwie cechy stylu biblijnego

wymień dwie cechy stylu biblijnego
Odpowiedź

-prawdomówna  -miłosierna co do Boga  Mam nadzieję, że pomogłam i liczę na Naj. ;) 

1. palarelizm składniowy, zdania oceniające, inicjacja zdań od spójników 2. język wyniosły, przejrzysta konstrukcja fabuły, przekaz przenośny, ukryty

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

1 Wyjaśnij pojęcia -mit -antropocentryzm -przypowieść -postawa prometejska -stoicyzm -epikureizm -cynizm -teoria platona - didaskalia 2 Podaj 4 cechy stylu biblijnego 3 omów rodowód teatru greckiego 4 wymień 2 gatunki liryczne któ

1 Wyjaśnij pojęcia -mit -antropocentryzm -przypowieść -postawa prometejska -stoicyzm -epikureizm -cynizm -teoria platona - didaskalia 2 Podaj 4 cechy stylu biblijnego 3 omów rodowód teatru greckiego 4 wymień 2 gatunki...