Mam problem z matematyką. Ktoś pomoże ? Szybka odpowiedź bez linków ! : A więc najpierw z podręcznika : zad 8- Za 7 dag sera trzeba zapłacić 3,92 zł. Ile kosztuje 1 kg tego sera ?  SZYBKA ODPOWIEDŹ !!

Mam problem z matematyką. Ktoś pomoże ? Szybka odpowiedź bez linków ! : A więc najpierw z podręcznika : zad 8- Za 7 dag sera trzeba zapłacić 3,92 zł. Ile kosztuje 1 kg tego sera ?  SZYBKA ODPOWIEDŹ !!
Odpowiedź

3,92zł:7dag=0,56zł   0,56zł x100dag=56złOdp. 1kg tego sera kosztuje 56zł.Liczę na naj.

Dodaj swoją odpowiedź