w szkolnym sklepiku dzieci najchętniej kupowały batony .smak po 1,14 zł za sztukę .ile sprzedano takich batonów , jeśli sprzedano ich za 302,10 zł UWAGA !!!PODZIELCIE TO ( ułamki dziesiętne)
w szkolnym sklepiku dzieci najchętniej kupowały batony .smak po 1,14 zł za sztukę .ile sprzedano takich batonów , jeśli sprzedano ich za 302,10 zł
UWAGA !!!PODZIELCIE TO ( ułamki dziesiętne)