Ile winogrin mozna kupic za 12 zł, jeśli 1kg winogron kosztuje 6.40 zł ? Prosze szybko...!!!
Ile winogrin mozna kupic za 12 zł, jeśli 1kg winogron kosztuje 6.40 zł ? Prosze szybko...!!!
1,87 kg :) Wystarczy podzielić
12 : 6,4 = 1,875 za 12 zł można kupić 1,87 kg winogron
Ile winogrin mozna kupic za 20 zł, jeśli 1kg winogron kosztuje 12,58 zł ? Prosze szybko...!!!...