Ile zapłacimy za 1 kg 27 dag pomidorów jeśli kg kosztuje 3 zł 70 gr Prosze z rozwiązaniami Dziękuje :)

Ile zapłacimy za 1 kg 27 dag pomidorów jeśli kg kosztuje 3 zł 70 gr Prosze z rozwiązaniami Dziękuje :)
Odpowiedź

1,27kg*3,70 = 4,70 Zapłacimy 4,70 zł.

zaplacimy 4.70 poniewaz 3.70* 1.25 = 4.70 mysle ze pomoglam ^.^

Dodaj swoją odpowiedź