Mama kupiła 74 dag cukierków których 1 kg kosztował 18,50 zł. Ile zapłaciła mama za kupione cukierki? Ile otrzymała reszty jak zapłaciła 50 zł?
Mama kupiła 74 dag cukierków których 1 kg kosztował 18,50 zł. Ile zapłaciła mama za kupione cukierki? Ile otrzymała reszty jak zapłaciła 50 zł?