napisz zaproszenie dla rodziców do szkoły na Dzień Dziecka kl4

Zaproszenie                                      Serdedecznie zapraszamy wszystkich rodziców na Dzień Dziecka który odbędzie się dnia 01,6,2014roku o godzinie 12,00 w sali numer 105 .        Serdeczniezapraszamy klasa 4

Zaproszenie! Serdecznie zapraszam wszystkich rodziców na atrakcje związane z Dniem Dziecka w dniu 1.06.2014r. w szkole im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie na ulicy Wojskowej 14, wszystkie atrakcje zaczynają się od godziny 9 rano przewidywalny koniec to około 16 godzina. W programie m.in. przeciąganie liny, malowanie twarzy, wyścigi w worku, kolorowa piana.  Z poważaniem.                                                          Samorząd Rodzicielski.  Ps. Wszystkie informacje typu Szkoła im Kazimierza Wielkiego w Warszawie na ulicy Wojskowej zostały zmyślone.