Opis pokoju po Niemiecku

Mein Zimmer ist groß, hell und gemütlich.Ein Bett steht unter dem Fenster mit den Gardinen. Ein Tisch steht vor dem Bett auf welcher Vase er ist mit den Blumen . Ein Teppich ist eine blaue Farbe. Hängt auf dem Point auf der Wand ein Bild. Ein Schreibtisch steht auf dem Gesetz in der Ecke. Steht auf dem Schreibtisch ein Computer. Ist über den Schreibtisch ein Bücherbrett. Stehen neben dem Schreibtisch zwei Schränke. Nächtliches Lämpchen ist in das Fach über das Bett angefügt. Eines Blumentopfs steht auf jedem Schrank mit den Blumen.

Tłumaczenie:
Mój pokój jest duży, jasny i przytulny.Łóżko stoi pod oknem z firankami. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami . Dywan jest niebieskiego koloru. Na lewo na ścianie wisi obraz. Biurko stoi na prawo w kącie. Na biurku stoi komputer. Nad biurkiem jest półka na książki. Obok biurka stoją dwie szafy. Nocna lampka przyczepiona jest do półki nad łóżkiem. Na każdej szafie stoją doniczki z kwiatami.

Dodaj swoją odpowiedź
Język niemiecki

OPis pokoju po ,, Niemiecku " . Poporosze o taki orginalny i nie z googeli  ... Na jutro musze go  miec  prosz e o szybkie rozwiązanie ... OPis pokoju po ,, Niemiecku " . ORGINALNY prosze l...

OPis pokoju po ,, Niemiecku " . Poporosze o taki orginalny i nie z googeli  ... Na jutro musze go  miec  prosz e o szybkie rozwiązanie ... OPis pokoju po ,, Niemiecku " . ORGINALNY prosze l......

Język niemiecki

POMÓŻCIE OPIS POKOJU PO NIEMIECKU. Proszę muszę na jutro napisac opis pokoju. Z góry dziękuję. W pokoju mieszkam z bratem. Cały pokój oisany jest w załączniku. Btw.Łóżko brata stoi przy szafkach

POMÓŻCIE OPIS POKOJU PO NIEMIECKU. Proszę muszę na jutro napisac opis pokoju. Z góry dziękuję. W pokoju mieszkam z bratem. Cały pokój oisany jest w załączniku. Btw.Łóżko brata stoi przy szafkach...

Język niemiecki

Opis pokoju po niemiecku w czasie teraźniejszym + opis okolic Napiszcie po niemiecku i pod tym po polsku . 

Opis pokoju po niemiecku w czasie teraźniejszym + opis okolic Napiszcie po niemiecku i pod tym po polsku . ...

Język niemiecki

Opis pokoju.Potrzeba mi opis pokoju po niemiecku:-) (70-150 słówek, tylko takie na poziomie gimnazjum, nie na tłumacz :-)

Opis pokoju.Potrzeba mi opis pokoju po niemiecku:-) (70-150 słówek, tylko takie na poziomie gimnazjum, nie na tłumacz :-)...

Język niemiecki

Opis pokoju po niemiecku. Przetłumacz zdania. 1) W moim pokoju po lewej stronie jest jest okno i kanapa 2) Na jednej z ścian jest tapeta ze zdjęciami z Londynu 3) Po prawej znajduje szafa i biurko 4) Na biurku stoi komputer i lampka 5) Na środku po

Opis pokoju po niemiecku. Przetłumacz zdania. 1) W moim pokoju po lewej stronie jest jest okno i kanapa 2) Na jednej z ścian jest tapeta ze zdjęciami z Londynu 3) Po prawej znajduje szafa i biurko 4) Na biurku stoi komputer i lampka 5) Na ...

Język niemiecki

Przetłumaczy mi ktoś opis pokoju po niemiecku ? Proszę ! Jest mi to bardzo potrzebne...dam 50 punktów dla najlepszej odpowiedzi :) Mój pokój jest duży i przytulny. Wzdłuż pokoju stoją duże szafy. Obok szaf stoi biurko na którym znajduje się akwarium z

Przetłumaczy mi ktoś opis pokoju po niemiecku ? Proszę ! Jest mi to bardzo potrzebne...dam 50 punktów dla najlepszej odpowiedzi :) Mój pokój jest duży i przytulny. Wzdłuż pokoju stoją duże szafy. Obok szaf stoi biurko na którym znajdu...