Opis pokoju po Niemiecku

Mein Zimmer ist groß, hell und gemütlich.Ein Bett steht unter dem Fenster mit den Gardinen. Ein Tisch steht vor dem Bett auf welcher Vase er ist mit den Blumen . Ein Teppich ist eine blaue Farbe. Hängt auf dem Point auf der Wand ein Bild. Ein Schreibtisch steht auf dem Gesetz in der Ecke. Steht auf dem Schreibtisch ein Computer. Ist über den Schreibtisch ein Bücherbrett. Stehen neben dem Schreibtisch zwei Schränke. Nächtliches Lämpchen ist in das Fach über das Bett angefügt. Eines Blumentopfs steht auf jedem Schrank mit den Blumen.

Tłumaczenie:
Mój pokój jest duży, jasny i przytulny.Łóżko stoi pod oknem z firankami. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami . Dywan jest niebieskiego koloru. Na lewo na ścianie wisi obraz. Biurko stoi na prawo w kącie. Na biurku stoi komputer. Nad biurkiem jest półka na książki. Obok biurka stoją dwie szafy. Nocna lampka przyczepiona jest do półki nad łóżkiem. Na każdej szafie stoją doniczki z kwiatami.

Dodaj swoją odpowiedź
Język niemiecki

Przetłumaczy mi ktoś opis pokoju po niemiecku ? Proszę ! Jest mi to bardzo potrzebne...dam 50 punktów dla najlepszej odpowiedzi :) Mój pokój jest duży i przytulny. Wzdłuż pokoju stoją duże szafy. Obok szaf stoi biurko na którym znajduje się akwarium z

Przetłumaczy mi ktoś opis pokoju po niemiecku ? Proszę ! Jest mi to bardzo potrzebne...dam 50 punktów dla najlepszej odpowiedzi :) Mój pokój jest duży i przytulny. Wzdłuż pokoju stoją duże szafy. Obok szaf stoi biurko na którym znajdu...

Język niemiecki

Opis pokoju po niemiecku. Pomocy!!!! potrzebuję tego na jutro!!

Opis pokoju po niemiecku. Pomocy!!!! potrzebuję tego na jutro!!...

Język niemiecki

opis pokoju po niemiecku

opis pokoju po niemiecku...

Język niemiecki

opis pokoju po niemiecku w przynajmniej 8-10 zdaniach na JUTROOOO daje naj:D

opis pokoju po niemiecku w przynajmniej 8-10 zdaniach na JUTROOOO daje naj:D...

Język niemiecki

Hej, mam do was prośbę :) Napiszcie mi opis pokoju po niemiecku.  Mój pokój nie jest duży. Naprzeciwko drzwi znajduje się komoda z książkami oraz szafka na której znajduje się telewizor. Nad telewizor wiszą półki na których są zdjęcia. Pomiędzy łóżkiem a

Hej, mam do was prośbę :) Napiszcie mi opis pokoju po niemiecku.  Mój pokój nie jest duży. Naprzeciwko drzwi znajduje się komoda z książkami oraz szafka na której znajduje się telewizor. Nad telewizor wiszą półki na których są zdjęc...

Język niemiecki

Opis swojego pokoju po niemiecku. Na 1/2 strony A5. Opis ma byc dosc prosty. Tylko prosze, nie z tlumacza... To ma miec sens ;) Oczywiscie daje naj :) POTRZEBUJE NA ZA CHWILE :))

Opis swojego pokoju po niemiecku. Na 1/2 strony A5. Opis ma byc dosc prosty. Tylko prosze, nie z tlumacza... To ma miec sens ;) Oczywiscie daje naj :) POTRZEBUJE NA ZA CHWILE :))...