Napisz podanie o przyjęcie do szkoły.  Szkoła : Sułkowice  Typ: Zawodówka Profil: Fryzjer

Jan Kowalski                                                                        13.04.2011 Ostówul.podleśna 4/922-434                                                                                                                          Sułkowiceowice Podanie do Dyrekcji Szkoły Zawodowej .......... . Zwracam się z prośbą o przyjęcie mnie w do klasy fryzjerskiej znajdującej się wpaństwa szkole.Bardzo interesuje mnie ten zawód i chciałbym zdobyć  takie wykształcenie .Spełniam wszystkie stawine przez Państwa wymagania.Proszę o rozpatrzenie mojego podania .                                             Zpoważaniem .............