Szkola edukacja
ZALOGUJ
DODAJ +
Matematyka

Masło kosztowało m złotych.Zapisz ,ile to groszy

Masło kosztowało m złotych.Zapisz ,ile to groszy
Odpowiedź
Konto usunięte

1 zł =100gr m zł =100m gr

barti321

1 zł = 100 groszy m zł = m * 100 groszy

Dodaj swoją odpowiedź
Przedmiot
  • Język polski
  • Historia
  • Biologia
  • Geografia
  • Język angielski
  • Wiedza o społeczeństwie
  • Fizyka
  • Chemia
  • Język niemiecki
  • Pedagogika
  • Religia
  • Podstawy przedsiębiorczości
  • Informatyka
  • Ekonomia
  • Socjologia
  • Prawo
  • Psychologia
  • Wiedza o kulturze
  • Edukacja dla bezpieczeństwa
  • Filozofia
  • Administracja
  • Turystyka i rekreacja
  • Muzyka
  • Finanse i bankowość
  • Matematyka
  • Marketing
  • Zarządzanie
  • Politologia
  • Rachunkowość
  • Edukacja europejska
  • Dziennikarstwo
  • Materiałoznawstwo
  • Kosmetologia
  • Język francuski
  • Maszynoznawstwo
© 2016-2020 «Szkola-Edukacja.pl»