Napisz podanie do Dyrektora Szkoły o przyjęcie zwolnienia z wychowania fizycznego. Proszę o podanie tylko uzasadnienia. Dam naj

Proszę o przyjęcie zwolnienia z lekcji wychowiania fizycznego które oddaje razem z podaniem. Bardzo zależy mi żeby moje podanie było rozpatrzone pozytywnie, gdyż idąc do szkoły, złamałem rękę poślizgując się o zamarznięte kafelki, które powinny być wcześniej posypane solą lub piachem.  W związku z tym moja ręka została unieruchomiona i nie jestem w pełni sprawny by ćwiczyć na lekcjach wychowania fizycznego przez najbliższe 4 tygodnie.                                                                    Z poważaniem Dawid.