Opisz swoją szkołę marzeń w 8-9 zdaniach.

Szkoła moich marzeń powinna mieć każda z tych cech W mojej wyobraźni budynek miałby kształt prostokąta, składałby się on z 5 poziomów. Gdy weszłoby się do środka znalazłoby się na 1 poziomie, w części podstawówki. Poziom niżej znajdowałaby się szatnia. Natomiast gdyby się skorzystało z windy i nacisnęło przycisk z numerem 2, wysiadłoby się w części gimnazjum. Na 3 poziomie ujrzelibyśmy duży hol, oraz szkolny sklepik, w którym byłoby wszystko. Na samej górze powinien się być pokój nauczycielski, sekretariat, ksero itp. W szkole moich marzeń musiałoby się znależć również miejsce na dwa duże baseny , wyposażone w sale gimnastyczne. Koło szkoły znajdowałoby się kort tenisowy i boisko do grania w piłkę nożna oraz boisko do koszykówki W rozkładzie zajęć i systemie oceniania nastąpiłyby drobne zmiany. W piątek nie musielibyśmy chodzić do szkoły z racji iż mamy zdecydowanie za krótki weekend oraz ocenę bdb można byłoby otrzymać od 80%. Uczeń również mógłby mieć 5 nieprzygotowań z każdego przedmiotu. Jeśli chodzi o dojazd, to powinny wejść w użytek najnowsze autobusy które podwoziłyby nas codziennie na godzinę 9 pod szkołę. Tak w bardzo ogólnym opisie wygląda szkoła moich marzeń. Nie będę dodawać więcej szczegółów gdyż zdaję sobie sprawę, że jest w niej wystarczająco dużo rzeczy. Na koniec chcę tylko dodać, że mimo iż moja obecna szkoła bardzo się różni od tej z marzeń, to jednak mi BARDZO odpowiada.