Napisz SZCZEGÓŁOWY plan wydarzeń powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" Potrzebuję na jutro. Dam naj. Z góry dziękuję. :)

1. Pomyłka na dworcu 2. Pomysł odesłania dziewczynki 3. Cofnięcie decyzji 4. Pierwsza modlitwa Ani 5. Odwiedziny p. Linde 6. Nazwanie Ani rudą i brzydką przez p. Linde 7. Przeprosiny Ani 8. Pierwsza wizyta w szkółce niedzielnej 9. Przysięga przyjaźni Ani i Diany 10. Oczekiwanie na piknik 11. Posądzenie Ani o zgubienie broszki 12. Wyznanie dziewczynki 13. Pierwsze spotkanie Ani i Gilberta 14. Rozbicie tabliczki na głowie Gilberta 15. Podwieczorek z Dianą 16. Upicie koleżanki 17. Zabronienie przyjaciółkom kontaktów przez p. Barry 18. Choroba Minnie May 19. Uratowanie życia Minnie przez Anię 20. Przeprosiny pani Barry 21. Koncert 22. Katastrofa z panną Barry 23. Przeprosiny Ani 24. Przyjaźń Ani z ciocią Diany 25. Nadmierna wyobraźnia Ani 26. Dodanie do ciasta kropel walerianowych przez Anię 27. Wizyta pastorstwa 28. Zaproszenie na podwieczorek 29. Spacerowanie po dachu przez Anię 30. Złamana noga dziewczynki 31. Sukienka z bufiastymi rękawami 32. Powstanie klubu Literackiego 33. Ufarbowanie włosów na zielono 34. Obcięcie włosów Ani 35. "Elaine" 36. Gilbert ratuje Anię 37. Wizyta dziewcząt w mieście 38. Przygotowania do Królewskiej Akademi 39. Klub przestaje istnieć 40. Ogłoszenie wyników 41. Wyjazd Ani 42. Koncert w Białych Piaskach 43. Zima na Akademi 44. Śmierć Mateusza 45. Decyzja Ani 46. Wybaczenie Gilbertowi Udało się ;)

1.Mateusz Cuthbert wyrusza na stację aby odebrać chłopca z domu sierot którego z siostrą Maryla chce wychować 2.Zamiast chłopca przybywa dziewczynka.Ania zdobywa sympatię Mateusza 3.Maryla okazuje niechęć Ani i postanawia odesłać dziewczynę do sierocińca.4.Maryla poznaje smutne dzieciństwo Ani.W domu pani Spencer cofa swą decyzje i razem z Anią wraca do Avonlea.5.Ania przejawia nieposkromnioną fantazje i zawiera nowe znajomości.6.Ania obraża panią Małgorzatę Linde.7.Dziewczyna przeprasza i poznaje nową przyjaciółke Dianę Barry.8.Ginie broszka Maryli a posądzona o kradzież Ania cierpi niewinnie.9.Zguba zostaje odnaleziona.Ania bierze udział w pikniku.10.W szkole Ania poznaje Gilberta.Znajomość kończy się tragicznie.11.Mama Diany zakazuje córce przyjaźni z Ania.12.Ania ratuje chorą na krup mala siostrzyczkę Diany i odzyskuje zaufanie pani Barry.13.Ania wskakuje do łóżka ciotki Diany panny Józefiny.Mimo tak źle rozpoczętej znajomości w krótkim czasie zdobywa sympatię starszej pani.14.Ania piecze tort z kropkami walerianowymi.Pastorowa pani Allan okazała się bratnią duszą.15.Ania lamie nogę i dostaje śliczna nową sukienkę.16.Odbywa się uroczysty koncert którego dochód przeznaczono na potrzeby szkoły.17.Dziewczyna zakłada Klub Powieściowy który Maryla uważa za wariactwo.Zielone włosy wpędzają Anie w otchłań rozpaczy.18.Ania wypływa na środek rzeki w dziurawej lodzi ratuje ją Gilbert ale dziewczyna nie przyjmuje propozycji pogodzenia się.19.Ania i Diana odwiedzają ciotkę Józefinę w Charlottetown.20.Podczas egzaminów do seminarium nauczycielskiego Ania wyprzedza w nauce Gilberta z czego jest bardzo dumna.21.Ania i Gilbert rywalizują o stypendium pozwalające rozpocząć wyższe studia.22.Ania zdobywa stypendium.Wraca do Avonlea.23.Na wieść o upadku banku w którym Cuthbertowie ulokowali swe oszczędności umiera Mateusz.24.Ania rezygnuje ze Studiów i zostaje nauczycielką w Avonlea.Rozpoczyna się także jej przyjaźń z Gilbertem.