Proszę o Pomoc jeszcze dzisiaj !! Mam napisać rozprawkę "Czy reforma edukacji jest potrzebna?" Z czego Ma być odpowiedź NIE i trzeba napisać tezę Proszę o pomoc !

Reforma edukacji czasami jest potrzebna, ale niestety w niektórych przypadkach jest przesada. np, że 8 klasa będzie pisała test wtedy co 3 gim i będą musieli umieć z angielskiego to samo co oni, ale 8 klasa uczyła się 2 lata a gimnazja 3 lata więc to jest nie fair

ęzyk obcy: Nauczanie języka obcego dla klas IV – VIII wg nowej podstawy programowej. 3. Historia: Nauczanie historii w klasie IV-VIII wg nowej podstawy programowej. 4. Matematyka: Nauczanie matematyki w klasach IV – VIII wg nowej podstawy programowej. 5. Informatyka: Nauczanie informatyki w klasach IV – VIII wg nowej podstawy programowej. 6.Fizyka: Nauczanie fizyki w klasach IV – VIII wg nowej podstawy programowej. 7. Chemia: Nauczanie chemii w klasach VII – VIII wg nowej podstawy programowej. 8. Biologia: Nauczanie biologii w klasach V – VIII wg nowej podstawy programowej. 9. Geografia: Nauczanie geografii w klasach V – VIII wg nowej podstawy programowej. 10. Muzyka: Nauczanie muzyki wg nowej podstawy programowej dla klas IV – VIII. 11. Wychowanie fizyczne: Nauczanie wychowania fizycznego w klasie IV-VIII wg nowej podstawy programowej. 12. Wiedza o społeczeństwie: Nauczanie Wiedzy o społeczeństwie dla klasy VIII wg nowej podstawy programowej. 13. Przyroda: Nauczanie przyrody dla klasy IV wg nowej podstawy programowej. 14. Etyka: Nauczanie etyki dla klas IV – VIII wg nowej podstawy programowej. 15. Technika: Nauczanie techniki w klasach IV – VI wg nowej podstawy programowej. 16. Plastyka: Nauczanie plastyki w klasach IV – VIII wg nowej podstawy programowej. 17. Wychowanie do życia w rodzinie: Wdrażanie nowej podstawy programowej do nauczania przedmiotu „Wychowanie do życia w rodzinie” w klasach IV – VIII. 18. Edukacja dla bezpieczeństwa: Nauczanie edukacji dla bezpieczeństwa klasa VIII wg nowej podstawy programowej. IV: PODSTAWA PROGRAMOWA KSZTAŁCENIA OGÓLNEGO DLA UCZNIÓW Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ  W STOPNIU UMIARKOWANYM LUB ZNACZNYM W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH: Wdrożenie podstawy programowej kształcenia ogólnego dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym lub znacznym w szkołach podstawowych.   W materiałach poszczególnych kursów zostaną uwzględnione wszelkie zmiany w rozporządzeniach, jakie mogą zaistnieć w trakcie prac legislacyjnych. Słuchacze kursów otrzymają dostęp m.in. do konspektów lekcji zgodnych z treściami nowej podstawy programowej. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 15 lutego 2017 r.