Napisz Krótki opis Adama Cisowskiego z Lektóry pt."Szatan Z Siódmej Klasy". Na jutro!!!!!Daje naj!!!!!!

Adaś był wysokim dobrze zbudowanym sprężystym i silnym chłopcem o rozmierzwionej czuprynie. Miał śmiałe spojrzenie. Był bardzo inteligentny i potrafił rozwiązywać różne zagadki.

Adam Cisowski to 17-letni uczeń chodzący do 7 klasy gimnazjum. Mieszka w Warszawie z ojcem który jest lekarzem oraz matką która jest gospodynią domową i wiecznie ma katar. Uczy go w szkole Pan Profesor Gąsowski który ma siostrzenicę o imieniu Wanda Gąsowska w której zakochał się aż po uszy Adaś. Jest on sprytny bo odkrył zagadkę pana profesora w pytaniu uczniów na ocenę. Oczywiście uczniowie wiedzieli o tym od Adama. W klasie 1-6 w podstawówce koledzy nazywali Adama że jest szatanem bo umiał na każde ich pytanie i zagadkę odpowiedzieć. Adam Cisowski mi się podoba gdyż jest głównym bohaterem lektury i za to jakim on jest dzielnym, odważnym, inteligentnym i sprytnym chłopakiem oraz dodam że sama chciałabym mieć takiego dojrzałego jak on chłopaka.