Zadanie do wyboru, 1 lub 2 :) PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ! DAJĘ NAJ!!! Zadanie w załączniku:
Zadanie do wyboru, 1 lub 2 :)
PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ! DAJĘ NAJ!!!
Zadanie w załączniku:
zad.1 mandarynki 2,25 kg - x 1kg - 4,8 zł x= 2,25* 4,8 = 10,8 zł brzoskwinie 3,4 kg - y 1 kg - 6,55 zł y = 3,4 * 6,55 = 22,27 zł x+y= 22,27 + 10,8 = 33,07zł 50 - 33,07 = 16,93 zł -----reszta