Zadanie do wyboru, 1 lub 2 :) PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ! DAJĘ NAJ!!! Zadanie w załączniku:

Zadanie do wyboru, 1 lub 2 :) PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ! DAJĘ NAJ!!! Zadanie w załączniku:
Odpowiedź

zad.1  mandarynki  2,25 kg - x 1kg       - 4,8 zł x= 2,25* 4,8 = 10,8 zł brzoskwinie 3,4 kg - y 1 kg    - 6,55 zł y = 3,4 *  6,55 = 22,27 zł x+y= 22,27 + 10,8 = 33,07zł 50 - 33,07  = 16,93 zł -----reszta 

Dodaj swoją odpowiedź