Oto ogród moich marzeń-opis.

Do opisu wybrałam ogród moich marzeń, bardzo bym chciała mieć takie miejsce.
Ten ogród by musiał być piękny. Chciałabym mieć w nim pełno kwiatów, jakieś oczko z pomostem,
miejsce, żeby się latem po opalać lub do zabawy dla małych dzieci oraz miejsce, gdzie będzie można grać w siakówkę. Domek też powinien być, bo trzeba się przecież gdzieś schować, gzie jest sucho i ciepło. Chciałabym tam w wolne dni z koleżankami lub z kolegami, byśmy tam spędzali miło czas, uczyli na sprawdziany. To miejsce powinno być kolorowe o różnych pięknych barwach. Byłyby kwiaty pachnące, żółte, czerwone, fioletowe, pomarańczowe, różowe oraz białe i niebieskie. Powinno też być miejsce dla ,,słodziutkich" króliczków. W oczku wodnym powinny pływać przepiękne złote, żółte, pomarańczowe ryby, i musi stać huśtawka z łańcuchami, taka, jak są ławki. Byłby też mały sad, gdzie by rosły zielone drzewa z słodkimi owocami. W tym ogrodzie nie powinno być żadnych kur lub kaczek, ma to być ogród ze zwierzętami, króre ja lubię lub ktoś z rodzinny. W tym pięknym domu powinien być kominek. Budynek powinien być pomalowany na niebiesko-pomarańczowo, a dach na czerwono. W środku by mogły być kilka pokoi dla małych dzieci i dla dorosłych. Na zewnątrz może być gniazdo jaskółki.
Myślę, że ten ogród moich marzeń byłby piękny.

Dodaj swoją odpowiedź