Pomocy! Jest mi to potrzebne na dziś Napisz podanie do dyrektora szkoły ponadgimnazjalnej do której ubiegasz się o przyjęcie.Podanie do szkoły aktorskiej Daje naj :) Z góry dziękuję

imię i nazwisko. miejscowości, data miejsce zamieszkania telefon Do dyrektora Szkoły Ponadgimnazjalnej PODANIE Uprzejmie proszę o przyjęcie mnie do szkoły aktorskiej. prośbę swą motywuję tym, iż od wielu lat uczę się gry aktorskiej . Jednocześnie pragnę nadmienić, że pragnę dalej kontynuować swoją naukę na studiach w (miejscowość), więc wysoki poziom nauczania jest dla mnie istotny. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Z wyrazami szacunku (imię i nazwisko/podpis)